Distribuce plošné alkoholové dezinfekce ANTICOVID pro pohřební služby a krematoria – Máme ji na skadě!

UNIE POHŘEBNÍCH SLUŽB z. s. ve spolupráci s MMR pro pohřební služby a krematoria zajistila a dnes vyzvedla alkoholovou dezinfekci ANTICOVID ze skladů společnosti ČEPRO a.s.

Tento prostředek je určen k plošné dezinfekci provozoven a jejich vybavení, ložných ploch vestaveb pohřebních vozidel a podobně. Může být použit i pro dezinfekci hygienických vaků a dalšího vybavení. Přípravek není primárně určen pro dezinfekci pokožky zemřelého, avšak domníváme se, že vzhledem k jeho složení by jeho použití mělo být pro tento účel šetrné a to ideálně za použití rozprašovače.

Pohřební služby a krematoria, které o tento typ dezinfekce budou mít zájem, se mohou obracet na společnost SETORA (bez ohledu na to, zda jsou jejími odběrateli), která bude zajišťovat jako jeden z hlavních dodavatelů rakví bezodkladnou distribuci dezinfekce na pohřební služby v ČR. Výrobní závod SETORA se nachází v obci Počátky, která leží přibližně uprostřed ČR a je tak vhodným výdejním místem i pro osobní odběr. Po dohodě je možné dezinfekci vyzvednout i na jiných místech na závozových trasách. Po dohodě i v zájmových spolcích, krematoriích, skladech a podobně.

Desinfekce ANTICOVID bude distribuována v 5l kanystrech. Cena je 295Kč bez DPH za 1 kanystr. Jedná se o výrobní cenu bez jakékoliv marže UPS a společnosti SETORA.

Objednávky ANTICOVID domlouvejte telefonicky či emailem s paní Stanislavou Ryšavou, tel. 561 030 401, rysava@setora.cz. 

Ing. Jiří Haman
předseda UNIE POHŘEBNÍCH SLUŽEB, z.s.
2.dubna 2020

Bezpečnostní list – Alkoholová dezinfekce Anti-COVID v PDF

Anti-COVID etiketa v PDF

Unie pohřebních služeb